SPA baseinas – sielos ir kūno harmonija

Dažnai pavargstame nuo įtempto darbo, nuolatinio streso ir nepertraukiamo informacijos srauto. Deja, greitesnis gyvenimo ritmas poilsiui palieka vis mažiau laiko. Kaipgi pailsėti? Atsakymus žino visi: bendrauti su artimaisiais, mėgautis gamtos grožiu. Dar būtų neblogai nuvažiuoti prie jūros arba pasportuoti… Bet laiko trūkumas dažnai priverčia mus atsisakyti šių gyvenimo džiaugsmų.

Hidromasažo baseinas Arctic Spas pavers Jūsų namus tikru SPA kurortu ir padovanos visavertį poilsį.

Šiltas, švarus ir skaidrus vanduo, atpalaiduojantys vandens ir oro masažai, aromaterapija ir ypatingas vibroakustinis masažas suteiks Jums didžiulį malonumą.

Spa – tai nuostabi vieta pailsėti vienam arba smagiai praleisti laiką su šeima. Čia galima pabendrauti su draugais, atsipūsti po sunkios darbo dienos, atgauti jėgas po sporto treniruotės. Ir, žinoma, tai smagi pramoga vaikams!

Spa – tai nuostabi šalis, į kurią galima įeiti už durų palikus visus rūpesčius! Tai visiškai naujas požiūris į save, savo sveikatą, išvaizdą ir sielos būseną. Spa – tai pagalba, kurios mums reikia, kad galėtume pajausti tikrą gyvenimo skonį. Kūno šventė, proto žvalumas ir atgaiva sielai – štai kas yra spa.

Arctic Spas hidromasažas suteiks Jums džiaugsmo ir padės jaustis gerai kiekvieną dieną.

Nuosavų namų ir kaimo sodybų savininkai gali nesivarginti įrenginėdami spa patalpoje – įsirenkite spa jaukiame sodo kampelyje arba terasoje, ir galėsite pasilepinti ne tik vandens procedūromis, bet ir mėgautis grynu oru, gamtos grožiu. O maudymasis spa žiemos metu gali suteikti ypatingo malonumo dėl kontrasto: šaltas oras, sniegas ir šiltas kunkuliuojantis baseino vanduo.

Baseinas Arctic Spas pagamintas Kanadoje ir pritaikytas naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Jis ekonomiškas ir patikimas, o ilgiausias įmanomas garantijos terminas patvirtina aukščiausią šio produkto klasę. Čia viskas skirta Jūsų patogumui ir malonumui. Reikia pabrėžti, kad dėl konstrukcijos ypatumų Arctic Spas – Lietuvos klimato sąlygoms puikiai tinkantis spa baseinas. Naujausių šiuolaikinių technologijų panaudojimas, išskirtinė kokybė ir aukščiausias patikimumo lygis užtikrina, kad Arctic Spas baseinai džiugins Jus daugybę metų.

Vandens ir oro masažai, vibroakustinis masažas, aromaterapija, unikali šilumos izoliacijos sistema, antibakterinė baseino danga, vandens ozonavimas, korpusas ir aksesuarai iš tauraus raudonojo Kanados kedro – visa tai padarė Arctic Spas baseinus lyderiais spa pasaulyje.

close