Kas yra Arctic Spas

Šiek tiek informacijos apie Arctic Spas prekės ženklą

 

Galbūt nustebsite sužinoję, kad Arctic Spas baseinai, garsėjantys pasaulinio lygio moderniu dizainu, yra kuriami ir konstruojami nedideliame prerijų miestelyje Torsbyje, Albertos provincijoje, Kanadoje, netoli Edmontono. Arctic Spas baseinai yra išskirtiniai todėl, kad gimsta tokiame nedideliame mieste kaip Torsbis – mums svarbu asmeninis įsipareigojimas, sąžiningumas ir sunkus triūsas, įdedamas į kiekvieną SPA baseiną, be to, nuolatinis siekis patenkinti klientą. Mes kasdien sunkiai dirbame, kad pasiūlytume SPA baseinus, kurie kitus gaminius rinkoje pranoktų ilgaamžiškumu, taupumu, patikimumu ir inovacijomis. Tikime, kad paklausinėję išgirstumėte, jog mes – įmonė, sukurta vadovaujantis mažo miestelio principais ir užsimojusi tapti pasaulinės rinkos lydere.

 

Įkvėpimo apsupty

 

Kanada – didinga neišsemiamo gamtos grožio ir įvairovės šalis. Aplinka turi įtakos mūsų SPA baseinams – nuo prabangių raudonųjų kanados kedrų medienos korpusų ir patentuotos FreeHeat apšiltinimo sistemos iki pasaulyje pirmaujančios Onzen sūraus vandens sistemos – mes įkvėpimo sėmėmės iš mus supančios tobulos gamtos. Gamta. Tiesiog. Tobula.

 

Rankų darbas ir pažangios technologijos

 

Apsilankę Arctic Spas gamyklos salėje išvysite geriausia, ką gali pasiūlyti abu pasauliai. Tikslūs vandens srovės pjovikliai metodiškai darbuojasi kriauklių gamybos zonoje, o meistrai rankomis surenka gražius didžiųjų tujų medienos korpusus. Paskui visa tai susitinka technologijų ir rankų darbo derinyje, dėl kurio Arctic Spas baseinas išsiskiria iš kitų ir tampa vertingiausiu daiktu jūsų kieme.

 

Geriausias platintojų tinklas

 

Visi įgaliotieji Arctic Spas platintojai privalo išlaikyti minimalų standartą ir išklausyti internetinius aptarnavimo ir gaminių priežiūros mokymus.

close