Patogumas ir masažas

Purkštukai ir arklio galia – nebloga pradžia… Stadionuose, lėktuvuose ir koncertų salėse sėdynės yra skirtingos… bet galėdami rinktis mieliausiai įsitaisytumėte patogiausioje kėdėje, ar ne?

Mes, Arctic Spas, tikime, kad visi žmonės verti gyventi patogiai, todėl daugelyje mūsų SPA baseinų išvysite prabangias atskiras sėdimąsias vietas. Sėdynes kruopščiai sukūrėme taip, kad jos tiktų įvairiems kūnams, o tinkamose vietose būtų skirtinguose aukščiuose įtaisytų ranktūrių ir reguliuojamų atramų galvai.

Daugumoje SPA baseinų siūlome skirtingoms lytims pritaikytas individualizuotas sėdimąsias vietas, kurios sukurtos atsižvelgiant į liemens ilgį, sėdynės plotį ir purkštukų išdėstymą.

Kurdami šias patogias sėdynes stengėmės purkštukus išdėstyti taip, kad jie suteiktų geriausią masažą. Sukūrėme Dedicated Zone Therapy purkštukų profilį. Naudojant šią sistemą tam tikroms sėdimosioms vietoms skirta terapinė funkcija – kaklui ir viršutinei nugaros daliai skirti purkštukai atpalaiduoja šias įsitempti linkusias vietas, tuo tarpu apatinei nugaros daliai ir stuburui skirti purkštukai nukreipti į raumenis ir minkštuosius audinius, laikančius nugaros apačią.

Purkštukai atitinkamose vietose veikia ritmu, prisitaikančiu prie raumenų dydžio – didelėms raumenų grupėms taikoma daugiau spaudimo, o ten, kur masažuojami paviršiniai raumenys, purkštukai suteikia švelnesnį ir nuosaikesnį masažą. Be to, rasite ir sėdynių, prie kurių visai nėra purkštukų, nes kartais būtent to ir reikia – ramiai pamirkti vandenyje.

Mes tikime, kad malonumas ir geras masažas SPA baseine priklauso ne tik nuo purkštukų skaičiaus ar arklio galios. Mūsų tyrimų ir plėtros komanda stropiai darbuojasi, kad SPA baseinuose būtų kuo geriau išnaudojami taupūs didelio srauto varikliai.

Mes suderiname siurblius, dideles Reflex Torsion™ žarnos ir naudojame Y formos detales, kad vandentiekio sistemoje išlaikytume pageidaujamą slėgį, be to, naudojame daug aukštos sroves 5 colių (12,7 cm) skersmens Pulse™ purkštukų. Daugiau vandens, platesnis reguliuojamų srautų pasirinkimas ir puikūs Pulse™ purkštukai – tobulas masažas.

close