Arctic Spas kokybė

Be unikalių konstrukcijos ir dizaino ypatybių Arctic Spas baseinai pasižymi ir daugeliu standartinių ypatybių, kurios taip pat turi įtakos SPA baseinų kokybei ir ištaigingumui. Spustelėję žemiau rasite išsamų kiekvienos standartinės SPA baseino ypatybės aprašymą.

 

Beatraminė šilumą perduodanti gryno pluoštinio stiklo kriauklė

 

Jos užteks visam gyvenimui. Kriauklė – tai Arctic Spas baseino dizaino pagrindas, todėl ji ir sukurta būtent šiai funkcijai atlikti. Pirmiausia vakuumu suformuojamos aukščiausios kokybės Premium Aristech Acrylic® akrilo plokštės su Microban apsauga nuo mikrobų, taip tūkstančius valandų, praleistų kuriant atlieją, paverčiant apčiuopiamu gaminiu.

*Čia rasite daugiau informacijos apie Arctic Spa baseino kriauklę

 
FreeHeat™ perimetro apšiltinimas

 

FreeHeat® Heatlock® apšiltinimas jau buvo geriausias rinkoje – mes jį dar patobulinome! 2011 m. kilstelėjome apšiltinimo sistemą į naujas aukštumas. Nors jau turėjome geriausiai apšiltintą korpusą pasaulyje, Heatlock® apšiltinimo sistema neprasprūdo mūsų reikliems inžinieriams pro akis.

 

*Čia rasite daugiau informacijos apie Arctic Spa baseinų apšiltinimą

 
Skaitmeninis SPA baseino blokas ir diagnostiniai valdikliai

 

Arctic Spas® valdymo sistema. Pažangi ateičiai paruošta technologija, kurią lengva naudoti. Arctic Spas baseinuose įtaisyta standartinė valdymo sistema – Gecko SPA baseino blokas ir valdikliai. Ši aukščiausios klasės valdymo sistema nepaprastai patikima, ilgaamžė ir paprasta naudoti.

 

*Čia rasite daugiau informacijos apie Arctic Spa baseinų valdymo sistemas

 

Raudonųjų kanados kedrų medienos korpusas su Total Access™ galimybe

 

Korpusas, sukurtas taip, kad būtų toks pat ilgalaikis kaip totemo stulpas. Visi Arctic Spas baseinų korpusai pasižymi grožiu, patvarumu ir laisva prieiga. Visus korpusus gaminame iš baldams tinkamos didžiųjų tujų medienos.

 

Raudonųjų kanados kedrų medienos korpusai

 

Tobula gamtos siūloma statybinė medžiaga.

Visi Arctic Spas baseinų korpusai pasižymi grožiu, patvarumu ir laisva prieiga. Visus korpusus gaminame iš baldams tinkamos didžiųjų tujų medienos.

Ši mediena tobulai tinka SPA baseinams – ji atspari temperatūros svyravimams, didelei drėgmei ir kenkėjams. Mūsų SPA baseinų korpusų kampai apvalūs, pagaminti vertikalias tujų lentas sudedant į viršuje ir apačioje esančius 2×4 colių (5×10 cm) dydžio loveliu. Mūsų korpusų atsparumas neprilygstamas. Jie nesusmegs, nepasislinks ir neišsiklaipys. Visuose korpusuose įtaisyta iki aštuonių durelių (po dvejas iš visų pusių). Tai leidžia lengvai prieiti prie bet kurios SPA baseino dalies. Kiekvienas korpusas padengiamas trimis specialaus medieną saugančio preparato sluoksniais.

 

Besisukantys beguoliai purkštukai Pulse™

 

Nepaprasti hidroterapijos purkštukai, sukurti jūsų SPA baseinui. Beguoliai įsriegiami SPA baseino purkštukai Pulse™. Arctic Spas® patentuoti besisukantys beguoliai purkštukai Pulse™ užtikrina įvairų masažą – nuo lengvo ir subtilaus iki smarkaus ir žvalinančio. Purkštukui tolygiai sukantis ant titaninio veleno vanduo maloniai juda.

 

Nepaprasti hidroterapijos purkštukai, sukurti jūsų SPA baseinui.

 

Arctic Spas® patentuoti besisukantys beguoliai purkštukai Pulse™ užtikrina įvairų masažą – nuo lengvo ir subtilaus iki smarkaus ir žvalinančio. Purkštukui tolygiai sukantis ant titaninio veleno vanduo maloniai juda.

Mūsų purkštukai įsriegiami, todėl juos lengva išimti, tačiau juos galima reguliuoti atsižvelgiant į norimą spaudimą. Kadangi purkštukuose nėra rutulinių guolių, kurie gali užstrigti ar sugesti, šis asmeninis masažuotojas dirba be išeiginių.

 

Puikūs SPA baseino purkštukai užtikrina puikią terapiją

 

Priešingai nei dauguma kitų gamintojų, mes SPA baseinuose naudojame tik besisukančius purkštukus – netaupome ir nekeičiame jų stacionariais arba vienakrypčiais purkštukais. Be to, nebesiūlome nerūdijančio plieno dangos – ją pakeitėme geresne titano danga.

Titanas (Ti) kur kas atsparesnis kintančios sudėties vandens poveikiui nei nerūdijantis plienas, be to, jis nepaprastai tvirtas. Purkštukų dangtelius, Therapy Air purkštukus (jei tokie įrengti), siurblių įtraukimo dangtelius ir išorines apšvietimo lempas galima padengti žvilgančiu titanu, kuris suteiks rafinuotumo ir prabangos. Ieškote, kuo pakeisti kito gamintojo SPA baseino purkštukus, bet jums patinka Arctic Spas baseinų purkštukai? Galbūt galėsime jums padėti, spustelėkite čia.

 

Begaliniai ištraukiami filtravimo slenksčiai

 

Švarutėlis SPA baseino vanduo be didelių pastangų. Arctic Spas® nuolat tobulina patentuotas filtravimo sistemas ir kuria naujas gryninimo idėjas (įskaitant 1 mikrono Silver Sentinel filtravimo sistemą), nes mūsų tikslas – pasirūpinti, kad jūsų SPA baseino vanduo būtų saugus ir švarus įdedant kuo mažiau pastangų.

 

Pranašesnis filtravimas

 

Švarutėlis vanduo be didelių pastangų ir naudojantis plačiausiu lanksčių funkcijų pasirinkimu.

Arctic Spas nuolat tobulina patentuotas filtravimo sistemas ir kuria naujas gryninimo idėjas, nes mūsų tikslas – pasirūpinti, kad jūsų SPA baseino vanduo būtų saugus ir švarus įdedant kuo mažiau pastangų.

Kadangi naudojantis SPA baseinu yra daug kintamųjų: besimaudančiųjų skaičius, naudojamo vandens kokybė ir kiti rodikliai, – suvokėme, kad SPA baseino savininkui turime suteikti didesnį pasirinkimą. Naudingi įgaliotojo Arctic Spas platintojo patarimai jus supažindins su daugybe lanksčių filtravimo ir technologinių funkcijų.

*Čia rasite daugiau informacijos apie SPA baseinų filtrus

 

Reguliuojamos atramos galvai

 

Daugelį metų sprendę problemas, kurais kėlė prastai išdėstytos ir nepatvarios pagalvėlės, manome pagaliau sukūrę geriausią SPA baseino pagalvėlės dizainą. Naujos ištraukiamos atramos tobulai prisitaiko prie įvairaus ūgio besimaudančiųjų.

 

Pagaliau – patogi SPA baseino atrama galvai!

 

Daugelį metų sprendę problemas, kurais kėlė prastai išdėstytos ir nepatvarios pagalvėlės, manome pagaliau sukūrę geriausią SPA baseino pagalvėlės dizainą. Naujos ištraukiamos atramos tobulai prisitaiko prie įvairaus ūgio besimaudančiųjų. Be to, besisukantis mechanizmas apgaubia kaklą ir užtikrina dar didesnį patogumą.

Pagalvėlės vis dar yra nuimamos, kad jas būtų galima nuvalyti, bet daugiau niekada nerasite jų plūduriuojančių SPA baseine. Be to, pakeitėme medžiagą, iš kurios gaminamos pagalvėlės. Dauguma pagalvėlių gaminamos iš poliuretano putplasčio. Jos sugeria vandenį ir naudojamos SPA baseine greitai nusidėvi.

Naujosios pagalvėlės pagamintos iš į gumą panašios medžiagos EVA. Ši medžiaga (naudojama gaminant CROC™ batus), priešingai nei putplastis, vandens nesugeria ir yra patvaresnė.

 

Saugos patvirtinimas

 

Mes didžiuojamės išlaikydami aukščiausius gaminių standartus ir garantuojame, kad jie atitinka oficialius saugos patvirtinimo standartus.

CE

CE ženklas, dabartinės formos galiojantis nuo 1993 m., – tai pagrindinis žymuo, rodantis, kad gaminys atitinka ES įstatymus, ir leidžiantis taip pažymėtiems gaminiams laisvai cirkuliuoti Europos rinkoje. Pažymėdamas gaminį CE ženklu gamintojas, prisiimdamas visą atsakomybę, pareiškia, kad gaminys atitinka visus CE ženklui keliamus teisinius reikalavimus, ir patvirtina, kad tą gaminį galima parduoti bet kur Europos ekonominėje erdvėje. Daugiau informacijos rasite gov.uk.

ETL ženklas

ETL ženklas – tai įrodymas, kad gaminys atitinka (elektros, dujų ir kitus) Šiaurės Amerikos saugos standartus. Įgaliotos institucijos 50 valstijų ir Kanadoje, taip pat mažmenininkai ETL ženklą supranta kaip saugaus gaminio įrodymą. Gamintojai ETL renkasi todėl, kad tai rinkoje suteikia konkurencinio pranašumo. Šiandien ETL ženklu pažymėta milijonai gaminių, parduodamų didžiausių mažmenininkų.

Standartai, kuriuos turi atitikti ETL ženklu pažymėtas gaminys Šiaurės Amerikos rinkoje

  • UL
  • ANSI
  • CSA
  • ASTM
  • NFPA
  • NOM

 

Mūsų akreditacijos

 

Intertek – tai Darbo saugos ir sveikatos tarnybos pripažinta Nacionalinė testavimo laboratorija, be to, ją kaip testavimo ir sertifikavimo organizaciją pripažino Kanados standartų taryba.

TUV

TUV Rheinland GS S1 sertifikatas suteikiamas gamintojams kaip de facto sertifikatas, leidžiantis patekti į Europos rinką. Jis laikomas de facto sertifikatu, nes parodo, kad gaminys atitinka ne tik Vokietijos įrangos saugumo įstatymo reikalavimus, bet ir LVD direktyvos nuostatus (pagrindinius ES reikalavimus).

 

Reflex Torsion žarna

 

Geriau veikiantis SPA baseinas – mažiau problemų. Arctic Spas – pirmoji įmonė rinkoje, kiekviename SPA baseine naudojanti Reflex Torsion žarnas. Šis ypatingas vamzdis sukurtas taip, kad užsimautų ant nelanksčių PVC detalių. Tai užtikrina didesnį sukibimo paviršių, didesnį vandens srautą, be to, žarnai judant neprateka vanduo. Vanduo SPA baseino vamzdžiuose gali būti sunkus, o ši žarna išsipučia, kad sugertų jungčių keliamą spaudimą. Vadinasi, nekils jokių problemų. Reflex Torsion žarna yra skaidri, per jos ilgį driekiasi spalvota PVC gija. Dėl to lengva spręsti iškilusias problemas, o mes, gamykloje tikrindami kiekvieną SPA baseiną, aiškiai matome spalvotus klijus.

 

Aromaterapija

 

Atpalaiduokite kūną, protą ir sielą

Teigiamai nuotaiką veikianti aromatų galia – tai plačiai pripažinta ir dažnai naudojama natūrali terapija, praturtinsianti maudynes SPA baseine.

Kiekviename Arctic Spas baseine įrengta Therapy Air aromaterapijos sistema, kuri tiesiai į SPA baseino orą skleidžia kvapus.

Mūsų išskirtinės aromaterapijos talpos atidarytos skleidžia kvapą, o nenaudojant SPA baseino jas galima išjungti. Kvapų ir vandens terapijos dermė atpalaiduos jūsų kūną ir sielą.

close