Lauko baseinai

Arctic Spas lauko baseinai sukurti tam, kad galėtumėte mėgautis maudynėmis gamtoje ištisus metus. Konstrukcijos ypatumai leidžia net žmonėms, gyvenantiems už poliaračio, maudytis karštuose Arctic Spas „geizeriuose“ žiemą ir vasarą. 

 

Pirmieji hidromasažo baseinai Kanadą pasiekdavo iš Kalifornijoje įsikūrusių spa baseinų gamintojų. Jie buvo sukurti naudoti lauke, bet pritaikyti tik šiltam Kalifornijos klimatui. Be to, amerikietiški spa baseinai nebuvo labai kokybiški. Nemažai kanadiečių, pasiryžusių tokius spa baseinus įsirengti lauke, susidūrė su didelėmis problemomis.

Kanados šiaurėje spręsti šias problemas ėmėsi baseinų specialistai ir dideli spa maudynių entuziastai. Atsižvelgus į šilumą mėgstančių ir nepakankamai kokybiškų spa baseinų iš JAV silpnąsias vietas ir trūkumus buvo sukurta ypatinga hidromasažo baseinų konstrukcija, sugebanti keletą parų priešintis stipriausiems šalčiams net dingus elektrai. Bėgant laikui ši idėja įkvėpė kelias gamyklas, gaminančias Arctic Spas ir Coyote Spas baseinus, specialiai pritaikytus veikti atšiauraus klimato regionuose.

Arctic Spas konstrukcija yra šiaurietiškai patvari. Gaminant naudojamos geriausios medžiagos. Aukštos klasės specialistų rankų darbas sukuria išties unikalius baseinus. O kiekvieno gamybos etapo kokybės kontrolė garantuoja, kad laikomasi aukščiausių reikalavimų.

 

Būtent dėl apšiltinimo sistemos HeatLock™ Arctic Spas yra unikalus lauko baseinas, tinkamas naudoti regionuose, kuriuose vyrauja šaltos žiemos. Daugiau skaitykite puslapiuose Šilumos izoliacijos sistema HeatLock™ ir Apšiltinimo schemos.

 

  • Tai geriausios sistemos relaksacijai ir terapijai. Bus dar geriau, jei spa baseiną įsirengsite gryname ore. Skaitykite straipsnius Hidromasažas. Oro masažas. Akustinis masažas. Vibromasažas. Aromaterapija.

  • Pagrindas Forever Floor™ leidžia pastatyti Arctic Spas lauko baseiną tiesiog ant grunto. Apie tai skaitykite puslapiuose Pagrindas Forever Floor™ ir Patikimas pagrindas.

  • Apie vandens švarumo užtikrinimo sistemas Arctic Spas baseinuose skaitykite puslapiuose Švarus vanduo – ozonavimas, Švarus vanduo – filtravimas.

  • Maudynėms naktį – Arctic Spas skaitmeninė sistema Šiaurės pašvaistė. Tai unikali povandeninio apšvietimo sistema hidromasažinių baseinų rinkoje. Apie tai skaitykite puslapyje Naktinis apšvietimas.

  • Sistema Heatlock™ užtikrina prieigą prie visų baseino jungčių ir įrangos. Remontas ir atnaujinimas nesukels jokių problemų. Išsamiau apie tai – puslapiuose Prieiga prie įrangos, Šilumos izoliacijos sistema HeatLock™ ir Apšiltinimo schemos.

  • Specialus dangtis CastCover™ užtikrina geresnę baseino šilumos izoliaciją nei kiti analogai. Dėl tvirtumo nesirūpinkite – dangtis nesulūš net gausiai apsnigtas. Palyginkite – įprasto spa dangtis neatlaiko net vaiko svorio, o ant Arctic Spas dangčio gali stovėti 6 suaugę žmonės.

  • Korpusas iš tauraus raudonojo Kanados kedro – gražus, tvirtas ir ilgalaikis. Taip pat galima rinktis efektingai apipavidalintą korpusą iš aliuminio.

  • Dėl puikios šilumos izoliacijos ir baseino įrangos išskiriamos antrinės šilumos panaudojimo Arctic Spas – pats ekonomiškiausias lauko baseinas. Tai ypač aktualu žiemos mėnesiais, kai skirtumas tarp vandens ir oro temperatūros gali siekti 50–60 laipsnių. Daugiau skaitykite puslapiuose Šilumos izoliacijos sistema HeatLock™ ir Apšiltinimo schemos.

  • Išskirtinę Arctic Spas vidaus ir lauko baseinų kokybę patvirtina geriausios garantijų sąlygos.   Apie Arctic Spas baseinų pranašumus įrengiant juos patalpose skaitykite čia.

close