Beatraminė kriauklė

Jos užteks visam gyvenimui.

Kriauklė – Arctic Spas baseino konstrukcijos pagrindas, todėl ji ir sukurta būtent šiai funkcijai atlikti. Pirmiausia vakuumu suformuojamos aukščiausios kokybės Premium Aristech Acrylic® akrilo plokštės su Microban apsauga nuo mikrobų, taidaugybę valandų, praleistų kuriant atlieją, paverčiant apčiuopiamu gaminiu. Vėliau Arctic Spas baseino kriauklė rankomis sluoksnis po sluoksnio padengiama patentuotu pluoštinio stiklo mišiniu, kad forma įgytų legendinio atsparumo. Niekas kitas kriauklės nedengia tokiu storu pluoštinio stiklo sluoksniu – mes netaupome, nenaudojame plastikinio pagrindo ar atramų, taip pat kriauklės neapkamšome putplasčio sluoksniu.

Atlikus daugybę procedūrų, kurių metu patikriname atsparumą ir lygumą, kriauklės keliauja į mūsų modernius vandens srovių pjaustiklių ir CNC staklių punktus, kur būna apipjaustomos. Rezultatas – tobulas atsparumo ir tikslumo derinys, pagrindas, kuriam pritaikytos išskirtines pažangios technologijos. Mes taip tikime šių SPA baseinų atsparumu, kad jų kriauklėms siūlome garantiją visam eksploatacijos laikotarpiui. Daugiau informacijos rasite išsamiose garantijos sąlygose, kurios pateiktos naudojimo vadove.

Ar taip gaminti kriaukles yra brangiau ir reikalauja daugiau darbo? Tikrai taip. Bet mes tikime, kad tai geriausias būdas, ir visada to siekėme.

 

Daugiau inovacijų

 

 

Mes kilstelėjome naudojamą apšiltinimo sistemą į naujas aukštumas. Nors jau turėjome geriausiai apšiltintą korpusą pasaulyje, FreeHeat apšiltinimo sistema neprasprūdo mūsų reikliems inžinieriams pro akis. Persidengianti durelių apšiltinimo sistema neleidžia šilumai ištrūkti ir išnaudoja dar daugiau įrangos skleidžiamos šilumos. Kad būtų galima stebėti padidėjusį šilumos nuostolių panaudojimą, mūsų SPA baseinai fiksuoja temperatūros korpuso viduje duomenis ir aktyvuoja pažangią RossExhaust™ sistemą, kuri prireikus gali sureguliuoti temperatūrą korpuse.

Kiti SPA baseinai, saugokitės!

Kriauklės apšiltinimas – iššvaistyta šiluma

Viso korpuso apšiltinimas – iššvaistyta šiluma

Mažesnės eksploatacinės išlaidos – Arctic Spas ®

 

Ką gi tai reiškia SPA baseino savininkui? Įrangos – daugiausia mūsų didelio srauto taupių variklių – skleidžiamai šilumai leidžiama prasiskverbti pro pluoštinio stiklo kriauklę. Tai padeda išlaikyti pastovią vandens temperatūrą ir leidžia atsisakyti daugelio šildytuvo ciklų, kurie reikalingi kitokios konstrukcijos SPA baseinuose, ypač tuose, kur apšiltinimui naudojamas putplastis. Mažiau šildytuvo ciklų – mažesnė sąskaita už elektrą kiekvieną mėnesį.

 

True Freeze apsauga

 

Paskutinis FreeHeat sistemos teikiamas privalumas, kuriuo, viliamės, jums neteks pasinaudoti, tai galimybė šiltam SPA baseino vandeniui apsaugoti korpusą nuo užšalimo dingus elektrai. Kadangi tarp vandens ir korpuso nėra izoliacinio sluoksnio, šiluma gali sklisti abiem kryptimis. Mūsų bandymai ir pavieniai įrodymai rodo, kad esant -20 ºC temperatūrai praeis maždaug 5 dienos, kol korpusas užšals, o pridėjus kitus šilumos šaltinius (šildytuvus, kaitrines lempas), šis laikotarpis dar pailgėja. Malonu būti apsidraudus, ar ne?

 


 

close