Hidroterapija spa baseine

Žmonės šimtmečiais naudojosi gydomosiomis šilto vandens savybėmis, maudėsi geizeriuose ir karštosiose versmėse. Šiltas vanduo praplečia kraujagysles, sustiprina kraujotaką, padidina deguonies kiekį visuose kūno audiniuose.

Hidromasažo baseinuose galima puikiai suderinti maudymosi malonumą su naudingu šilumos ir masažo poveikiu. Dvigubą malonumą suteikia tai, kad visus šiuos džiaugsmus galima patirti gryname ore, įrengus spa gražiame sodo kampelyje šalia namo. Dar maloniau tai, kad Arctic Spas maudymosi sezonas trunka ne tik šiltaisiais mėnesiais – jis tęsiasi ištisus metus. Masažai Arctic Spas baseinuose gali būti labai įvairūs. Šilto vandens čiurkšlės gali aktyviai stimuliuoti Jūsų raumenis, raminti švelniu prisilietimu, daryti gilų intensyvų arba lengvą paviršinį masažą. Arctic Spas baseinų ergonomika paremta terapiniais principais. Krėslų linijos atkartoja kūno išlenkimus – tai leidžia atsipalaiduoti kaip lopšyje ir pasijusti tarsi nesvarumo būklėje.

 

Hidroterapinis Arctic Spas poveikis

 

Streso malšinimas


Stresas labai pavojingas žmogaus sveikatai. Ilgalaikis stresas gali lemti galvos skausmus, padidinti kraujospūdį, tapti opaligės, hipertenzinės krizės priežastimi. Leiskite sau trumpai pailsėti hidromasažiniame spa baseine, atsipalaiduokite ir pajauskite, kaip organizmas atsigauna. Tai padės įsikrauti energijos, kad vėl galėtumėte produktyviai dirbti, spręsti problemas ir mėgautis gyvenimo skoniu. 

 

Jėgų atgavimas po fizinio krūvio

 

Kiekvienas, nors kartą sportavęs arba dirbęs fizinį darbą, žino, kad po didelių fizinių krūvių juntamas raumenų skausmas, susikaustymas. Taip yra todėl, kad raumenyse ir audiniuose susikaupia didelis pieno rūgšties kiekis. Šilto vandens masažas spa baseine padeda greičiau pašalinti pieno rūgštį iš audinių ir leidžia laisvai judėti, mažina raumenų skausmą.

Ramus visavertis miegas

 

Nesugebėjimas atsipalaiduoti, padidėjęs jautrumas, nerimas daugeliui žmonių sukelia miego sutrikimus. Jeigu Jums sunku užmigti naktį, patariame į pagalbą pasitelkti Arctic Spas. Šiltas, švelnus vanduo, hidromasažas ir aromaterapija atpalaiduos Jūsų kūną ir mintis. Pamiršite rūpesčius, trukdančius ramiai miegoti.

Artrito gydymas


Hidroterapija labai efektyvi gydant artritą. Hidromasažas spa baseine – pati geriausia ir patogiausia šiuolaikiška hidroterapijos forma. Hidromasažo metu atpalaiduojami raumenys, dingsta skausmas, sąnariai tampa judresni, o tai žymiai pagerina žmogaus savijautą.

Šilto vandens masažas taip pat efektyviai padeda gydant sumušimus ir patempimus, mažina nugaros skausmus, tai puiki detoksikacijos ir svorio mažinimo priemonė.

 

Akustinė terapija

 

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Nuolat besikeičiančio dažni ir amplitudės mikrovibracijos normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, išskaido susikaupusius riebalus, mažina celiulitą. Nuostabu tai, kad organizmas bangų spektre pats atpažįsta tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė turi savo rezonansinį dažnį. Vibroakustinė terapija spa baseinuose išsiskiria tuo, kad virpesiai perduodami vandeniu visam šiluma besimėgaujančio žmogaus kūno paviršiui.

Vibroakustinis vandens masažas pripildo raumenis energijos, grąžina odai jaunystę ir elastingumą, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Juk į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenys ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenys, streso sukelta įtampa – visos šios gyvenimo pašėlusiame šiuolaikinės civilizacijos ritme pasekmės tiesiog tirpsta paliestos švelnių vibracijų, sklindančių švariame spa baseino vandenyje.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spas baseinuose skaitykite puslapiuose „Akustinis masažas“ ir „Vibroakustinis masažas“.

close