Išmokite atskirti purkštukus

Purkštukus galima skirstyti taip:

Taškiniai – tai paprasčiausi nereguliuojami purkštukai. Jų vandens srovė nedidelė, o hidromasažo efektyvumas – menkas. Kai kurie gamintojai piktnaudžiauja, norėdami padaryti įspūdį dideliu purkštukų skaičiumi, ir įmontuoja daug tokių purkštukų. Šiuo atveju kiekis nevirsta kokybe, o masažo krėslai būna neefektyvūs. Šiuos purkštukus iškėlėme į atskirą grupę, nes jie negarantuoja efektyvaus hidromasažo efekto.

Statiniai – šie purkštukai geri tuo, kad nereikalauja jokios priežiūros ir praktiškai negenda. Jie skiriasi išvaizda ir srovės galingumu. Gali būti su vandens srovės reguliavimo galimybe arba be jos.

Besisukantys – tai pati populiariausia purkštukų rūšis. Jie patikimi, gali būti įvairių dydžių, pasižymi maksimaliu hidromasažo efektyvumu, leidžia reguliuoti vandens sroves. Jei purkštukas užsikemša ir nebesisuka, jį galima lengvai išimti ir išplauti.

Supergalingi – tokie purkštukai pakelia visą hidromasažo siurblio sudaromą srovę ir dėl galingo giluminio masažo suteikia daug malonumo ir vaikams, ir suaugusiems.

Kinematiniai – šiai grupei priskyrėme purkštukus, pasižyminčius vadinamuoju žarnos efektu. Įsivaizduokite laisvą laistymo žarnos galą, kuris padidėjus vandens spaudimui pradeda blaškytis iš vienos pusės į kitą. Kinematiniai purkštukai – tai angų eilė, o jų vidinėje pusėje, perkeltine prasme, blaškosi žarna. Vanduo čiurkšlėmis iš eilės skverbiasi per angas. Didžiausia šio tipo purkštukų problema – patikimumas. Dėl sudėtingos konstrukcijos jie pakankamai dažnai genda.

Pagal išvaizdą purkštukus galima skirstyti į chromuotus arba plastmasinius. Populiariausios plastiko spalvos – balta, juoda ir pilka.

Chromuoti purkštukai yra jautrūs vandens pH balansui ir po kurio laiko gali surūdyti. Balti ir pilki plastikiniai laikui bėgant pagelsta. Juodi ir nerūdijančio plieno purkštukai spalvos nepakeičia.

close